На північ від Делі

Березень 3, 2013

На північ від Делі

Цей процвітаючий сільськогосподарський регіон між річками Ганг і Джамна вважається колискою індійської цивілізації. У долині Інду вперше з'явилися стародавні міста з цегли і перші арійські поселення, а також більш пізні мусульманські і європейські міста і форти. Кожна нова культура збагачувала цей регіон і надавала йому своєрідні риси. Ця велика рівнина, починаючи зі тис. залишається однією з найбільш щільно заселених в Індії.

З плином часу стародавні укріплені міста-держави перетворилися на середньовічні обнесені стінами міста з родючими сільськогосподарськими угіддями і багатими ринками. Багато з них нині є великими промисловими центрами. Оскільки історія в цій місцевості багата і різноманітна, її архітектура характеризується еклектичним змішанням стилів, де сучасні фабрики розташовуються поруч з древніми цегляними будівлями, а пам'ятники Могольської епохи знаходяться біля церков колоніальної пори.

Північніше, де священна річка країни Ганг спускається на рівнину, лежать паломницькі міста Харідвар і Рі-шікеш. Ця місцевість, багата флорою і фауною, з чудовими пейзажами навколо, на тлі гір Шивалік, надає відмінні можливості для занять екстремальними видами спорту, наприклад спуск по гірських річках. Втім, для більшості індійців це сакральна територія «Махабхарати», де боги і герої епосу билися в легендарній битві і де Кришна роз'яснював Бхагавадгіту. Існує думка, що ідеї, викладені згодом у Ведах і Упанішадах, які лягли в основу індійської філософії та етики, виникли тут.

Поблизу розташовується – місце трьох вирішальних битв, що змінили історію Північної Індії. Північно-східніше і на північний захід лежать нині забуті міста Нарнаул, Хансі і Сардхана, пов'язані з середньовічними династіями Туглака і Сурі, а також з європейськими загарбниками і авантюристами начебто Скіннера, Рейнхардта і його дружини-індіанки бегам Самро.

Мірут, центр Індійського повстання в 1857-1859 рр.., Тепер є великим торговим центром. Поблизу храмів часто знаходяться вуличні прилавки з предметами для богослужінь.

Для того что бы выглядеть стильно и современно можно заказать печать фото на футболках и вы моментально выделитесь из толпы и будете выглядеть интересно и свежо!Зверніть увагу:

Добавить комментарий