На що слід звертати увагу при виборі «вторинної» квартири

Квітень 30, 2013

На що слід звертати увагу при виборі «вторинної» квартири

Необхідно прагнути уникати ситуацій, коли спілкується з вами не сам продавець – а довірена особа.

Продавцю слід дивитися не тільки в очі, але і в паспорт. Довіреність запросто може виявитися фальшивкою, до подібної виверту шахраї звертаються нерідко – паспорт продавця підробити набагато важче. Більше того, продавець здатний виявитися неосудним, алкоголіком і т. п. Щоб не вплутатися в неприємності, наполягайте на особистому контакті з продавцем. Якщо з квартирою все гаразд, у нього немає підстав ховатися.

В іншому випадку слід підшукати інший варіант.

Дуже небезпечна операція – придбання квартири у людини, за словами довіреної особи, яка перебуває за кордоном у довгостроковому відрядженні. Начебто, причепитися ні до чого – саме так все і може обстоять. З іншого боку, з'ясувати, чи живий і здоровий відсутній, а також упевнитися в чистоті його намірів вельми непросто.

Варто добре подумати, перш ніж погоджуватися на подібну угоду.

Не майте справи з продавцями, чия дієздатність або осудність вселяє сумніви. Факт, що де-юре вони не перебувають на обліку нарко – або психдиспансеру, не дає гарантій відсутності неприємностей. «Незареєстрований» алкоголік може використовуватися як підставної особи – приводом оскаржити угоду родичами. Якщо житло дуже вже сподобалося, необхідно, щонайменше, підстрахуватися – зажадавши, наприклад, отриману безпосередньо перед укладанням угоди медичну довідку, яка свідчить про адекватність, тверезості і здатності оцінювати свої вчинки продавця.

З членами сім'ї продавця також пов'язаний ряд небезпечних моментів.

Наприклад, у разі наявності співвласників житла, зв'язок з якими втрачено. Не варто навіть витрачати час на підготовку подібної угоди – напевно її просто не зареєструють. Поки «загубився» не відшукається або не буде підтверджений факт його смерті за допомогою суду.

Ну, а як довго триватимуть розшукові заходи – нікому не відомо.

Не забувайте, що необхідний дозвіл другого чоловіка на угоду, навіть якщо в документах на житло вказаний єдиний власник. Виняток становлять випадки, коли житло куплено до шлюбу або отримано з безоплатної угоді: дарування, спадщину, приватизація, і при цьому відсутня встановлює особливі «правила» шлюбний контракт. Так чи інакше, краще, якщо в сім'ї продавця тиша і спокій – ніхто не побіжить до суду оскаржувати угоду.

У вас есть хорошая идея для бизнеса но не хватает денег на ее реализацию? Не проблем зайдите на сайт startup.ua и тут вы найдете большие возможности для поиска партнеров по бизнесу и сможете найти людей которые вложат в ваши идеи деньги для того что бы сделать их реальностью!Зверніть увагу:

Добавить комментарий