На сучасному етапі досить популярним стало придбання нерухомості в кредит

Квітень 30, 2013

На сучасному етапі досить популярним стало придбання нерухомості в кредит

Більшість сімей, особливо молодих не має в своєму розпорядженні достатньо коштів для придбання нерухомості, в тому числі і для того, щоб купити квартиру в Нижньому Новгороді, і користуються, як правило, іпотечними кредитами, наданими в банках. Тим більш сучасні кредитні установи надають досить вигідні умови по іпотечних кредитах під низькі відсотки на досить тривалі строки. Перевага таких кредитів полягає в тому, що вони практично не вимагають заставного майна з боку, в переважній більшості випадків банки задовольняються зупинкою в якості застави самої купується нерухомістю.

Крім того, дуже популярні іпотечні кредити при купівлі нерухомості в мегаполісах, таких як Москва, у зв'язку з тим, що вартість орендної плати нерідко дорівнює сумі іпотечного періодичного платежу.

Слід зазначити, що отримання кредиту на землю вимагає оформлення всього спектра необхідних документів, у тому числі і документів на нерухомість. Крім того, у випадку, якщо береться кредит на будівельні матеріали, банк надає позику, допоможе зажадати також комплект документів на землю і договір з будівельною організацій на проведення всього комплексу підрядних робіт. При цьому, в деяких банках можна домовитися, що підрядником при здійсненні будівництва буде бригада гастарбайтерів.

Отримання кредиту на землю виглядає досить складніше, ніж просто на нерухомість, при цьому встановлюється значно більш суворий контроль за витрачання кредитних коштів. Практично кожен грошовий переказ вимагає підтвердження його цільового використання, при цьому самі банки можуть встановити достатні жорсткі кА форм звітності так і терміни. При отриманні кредиту важливо знати, звідки саме ви будете розраховуватися. Як правило, банки вимагають комплекс необхідних документів, що свідчать про платоспроможність позичальника.

В якості таких документів можуть бути використані нотаріально завірена копальні трудової книжки, довідка з місця роботи, довідка про дохід за останні шість місяців і т.д.

Для того что бы приобрести качественный и современный dvd плеер в магазине philips лучше всего обратиться на сайт www.shop.philips.ru – тут вы найдете большой выбор и просто отличные цены на все товары!Зверніть увагу:

Добавить комментарий