Надання нових послуг новим пацієнтам

Лютий 17, 2013

Надання нових послуг новим пацієнтам

Учасники нью-йоркської пілотної програми реєструються в будь-якій точці США. “Без веб-конференцій було б неможливо створити масштабну програму, здатну охопити тисячі людей, не вимагаючи непомірних витрат, – говорить д-р Аронн. – Ми можемо ділитися своїми експертними знаннями в різних частинах країни, що дозволяє пацієнтам економити час і гроші на поїздки”.

Крім того, веб-конференції дають лікарям можливість спілкуватися з тими пацієнтами, хто вважає за краще звертатися за допомогою анонімно. Онлайнове рішення моделюється на основі науково обґрунтованих і ефективних клінічних програм, які вимагають особистої присутності. 90 відсотків учасників таких програм зазвичай складають жінки. В онлайнових ж конференціях, де зберігається анонімність учасників, і чоловіки, і жінки реєструвалися в рівній пропорції.

Дослідження показали, що онлайнова медицина може бути настільки ж ефективним, як індивідуальне лікування, проте, підкреслює д-р Аронн, “ці дослідження свідчать також про те, що онлайнову практику не можна автоматизувати. Людям необхідно знати, що на іншому кінці перебуває людина, готовий їм допомогти, їм необхідно відчуття людського контакту”. На думку д-ра Аронна, це обіцяє хороші перспективи веб-конференцій, оскільки вони забезпечують живе взаємодія з кваліфікованим фахівцем простим натисненням кнопки комп’ютерної миші.

Для того что бы строительство шло полным ходом надо использовать качественные строительные материалы, и например если вас интересует металлопрокат киев то лучше всего обратиться к специалистам компании www.ssc.org.ua – тут вы найдете самые хорошие цены и лучшие условия покупки!Зверніть увагу:

Добавить комментарий