Надійний фундамент – основа міцного будинку

Квітень 30, 2013

Надійний фундамент – основа міцного будинку

Одним з найбільш важливих етапів будівництва котеджу або будь-якого іншого споруди є закладка фундаменту. Від якості здійснення цього процесу багато в чому залежить надійність і термін експлуатації майбутнього будинку.

Адже фундамент – це головна опорна конструкція будівлі. Він повинен розраховуватися таким чином, щоб бути в змозі витримати вагу всього будинку в цілому. Його основні завдання – не допускати перекошування елементів будівлі, а також його осідання, виникнення в конструкції споруди тріщин і появи інших можливих негативних наслідків.

Ось чому найголовнішою характеристикою фундаменту завжди була і є надійність. Якщо Ви зараз займаєтеся будівництвом, радимо ніколи не економити на цьому етапі споруди. Так як наслідки неякісної укладання фундаменту може обійтися набагато дорожче.

Говорячи про даному етапі будівництва, необхідно сказати, що існує кілька видів фундаментів, основні відмінності яких полягають у їх сфері застосування, технології створення і міцності.

Отже, розрізняють такі види фундаментів: пальові і на природній основі. Відзначимо також, що в залежності від форми і способу опори на грунт фундаменти на натуральній основі поділяються на Стовпчасті, Плитні і Стрічкові. Зауважимо, що дані типи, в свою чергу, теж діляться на підвиди.

Отже, поговоримо про деякі з них.

Установка стрічкового монолітного армованого фундаменту буде ідеальним варіантом при будівництві важкого кам'яного будинку або будівлі, в якому передбачається наявність підвалу і підземного гаража. Основною характеристикою даного підстави є висока ступінь міцності.

Особливості конструкції стрічкового монолітного фундаменту перетином 40 * 70 дозволяють йому ефективно чинити опір нерівномірним деформацій грунту. Така підстава підходить для побудови відносно легких дерев'яних будинків.

Стовпчастий фундамент із цегли встановлюється тільки на піщаному грунті і лише при наявності мінімальних вимог до споруд. Оскільки така підстава має серйозні мінуси, а саме: слабку несучу здатність і нестійкість до пученію грунтів. В основному такий тип фундаменту встановлюють під легкі споруди: альтанки, тераси, веранди і т. п.

Підводячи підсумок, відзначимо, що ми назвали лише частина з існуючих видів фундаменту. Більш детальну інформацію про те, яке саме підставу підійде до возводимому Вами спорудження, рекомендуємо дізнаватися у кваліфікованих фахівців. Пам'ятайте, що фундамент – це основа будь-якої будівлі, тому радимо ніколи не нехтувати рекомендаціями досвідчених професіоналів.

Вы много печатаете на принтер? В таком случае лучше всего установить epson снпч это простое устройство поможет вам печать качественно и совсем не дорого !Зверніть увагу:

Добавить комментарий