Найнеймовірніші туристичні маршрути Росії

Квітень 27, 2013

Найнеймовірніші туристичні маршрути Росії

Для тих, кому набридли спокійний відпочинок на пляжі і звичні вже фотографії на тлі хвиль, компанія Virgin Galactic пропонує суборбітальні польоти для космічних туристів: за 5 млн рублів ви зможете вже цього року вилетіти за межі атмосфери, без виходу на орбіту супутників. Поки ж космічні туристи здійснюють політ на МКС, проходячи попередньо справжні космічні тренування і виплачуючи 30-40 млн доларів. Ціни, навіть на суборбітальні польоти, а також жорсткі вимоги до стану здоров'я сильно обмежують доступність таких послуг.

Імітують суборбітальний старт стратосферні тури наближені до космічних польотів: 22 км висоти, сонце, яке не приховує атмосфера, чорнота космосу хвилюють і вражають. У тур входять екскурсія по Зоряному містечку, справжні тренування, сертифікат Зоряного містечка. Єдиний мінус – висновок лікарської комісії.

Тренування на центрифузі можуть мати небажані наслідки. Без серйозних навантажень можна побачити Землю, але з висоти пташиного польоту – піднявшись у повітря на дирижаблі або повітряній кулі.

Російські компанії пропонують також подорожі на Північний полюс – вражаюче місце, не визнає багатьох законів природи. Вітри тут дмуть тільки на південь, тут сходяться в одну точку всі меридіани, а прямо над головою сяє Полярна зірка.

На відміну від Нансена, подорож якого зайняло кілька місяців і супроводжувалося великими труднощами, сучасний турист встигне зробити свій тур менш ніж за 2 тижні: 12 днів триває круїз з Мурманська. Атомний криголам "50 років Перемоги» по GPS-навігатору прийде прямо в потрібну точку.

Туристів чекає висадка на ніколи не тане крига, вечірка з барбекю, можна буде кинути капсулу з запискою в воду Північного Льодовитого океану. Цікаво, що середня температура в цих широтах влітку – близько нуля, так що ризик змерзнути зводиться до мінімуму.

  Зворотний шлях ознаменується відвідуванням Землі Франца-Йосипа, острови Нортбрук. На мисі Норвегія можна буде вклонитися праху знаменитого дослідника-полярника Георгія Сєдова.

Любите стильные вещи или просто ищете подарок любимому человеку? В таком случае загляните на сайт http://agroos.com.ua/koshelki – тут вы найдете большой выбор красивых и качественных кошельков на любой вкус!Зверніть увагу:

Добавить комментарий