Nano-SIM новий вид SIM-карт

Листопад 16, 2011

Nano-SIM новий вид SIM-карт

Декілька десятиліть тому компанією Giesecke & Devrient було створено перший варіант SIM-карти, за минулі роки цей виріб не сильно змінився, здається що ще можна придумати в виробництві SIM-карт?. Але в компанії Giesecke & Devrient вважають інакше, після довготривалих розробок було створено нові Nano sim – карти, за допомогою нових технологій виріб став на 15 % тоншим і на тридцять відсотків менше використовує мікросім плат.
За допомогою використання таких карт компанії які виготовлюють мобільні пристрої зможуть створювати і більш тонкими без погіршення якості мобільного зв’язку!

Компанією Giesecke & Devrient було проведено багато тестів нових сімок, які вони пройшли ідеально, нові карти використовували в реальній роботі у популярних мобільних мережах. На даний момент лишилось тільки отримати сертифікат від Європейського стандартизаційного інституту який дозволить почате масове виробництво і використання нових карт. Як повідомляють розробники цей сертифікат вони планують получити ще до кінця цього року.

Нові сім карти будуть успішно працювати і в старих моделях мобільних пристроїв, для використання в старих моделях мобільних телефонів треба буде вставляти Sim карту через спеціальний адаптер. Карточки будуть офіційно представлені вже на днях на виставці CARTES & Identification яка буде проходити в Парижі.

Качественные и недорогие ревизионные люки в интернет магазине Рус-Вент, город Москва, м. Митино.Зверніть увагу:

Добавить комментарий