Національні парки Каліфорнії

Березень 29, 2013

Національні парки Каліфорнії

Національні парки Каліфорнії займають величезні території незайманої природи західного узбережжя США. Найвідомішими національними парками Каліфорнії вважаються Лассен-Волканік, Редвуд, Йосеміті, Джошуа-Три і Кінгз-Каньйон. До скелястого узбережжя Гумбольдта, яке знаходиться на півночі штату, уздовж узбережжя прокладена дорога з Сан-Франциско.

Мандрівників чекають прекрасні пейзажі, розташовані вздовж дороги. Поступово дорога переходить в трасу № 101, яка проходить через стародавній ліс. У цьому лісі, що знаходиться на території національного парку Редвуд, ростуть вічнозелені секвої. Знайомство з природою цього регіону найкраще починати з містечка Карбервіль, який знаходиться на півночі штату.

У парі кілометрів від містечка починається парк Гумбольдт. Алея Гігантів є головною визначною пам'яткою цього парку.

Її довжина становить 50 км. Стародавні секвої, розташовані вздовж алеї досягають висоти в 85 м. Але це не йде ні в яке порівняння з Гаєм Високих Дерев в сусідньому парку Редвуд. Слідуючи з туристичного маршруту, мандрівники проходять мимо дерев, чий вік становить 2000 років. Висота тисячолітніх дерев складає 100 м, а обхват стовбура – 8 м. Тут ростуть найбільші дерева в світі.

Трохи східніше знаходиться національний парк Лассен-Волканік. Його відвідують в період з червня по жовтень. В інший час року через рясний сніг парк стає безлюдним. Незвичайний ландшафт парку створив вулкан Маунт-Лассен під час виверження в 1914 році.

По території парку можна бродити по 6-ти туристичними стежками, який сходяться біля озера Саміт. За ним можна відправитися як на гору Лассен-Пік, так і на озеро Юніпер або в долину Бампасс-Хел з гарячими джерелами. Трохи південніше знаходиться національний парк Йосеміті, розташований в горах Сьєрра-Невада. Він вважається найкрасивішим національним парком Каліфорнії.

Парк був заснований в 1890 році і займає територію в 3000 км2. У літній період його відвідує кілька мільйонів туристів щорічно. У парку відвідувачів чекають долини, високі гори, водоспади і вічнозелені ліси.

Найвища секвойя досягає у висоту 65 м. На туристів справляють незабутнє враження скелі Хаф-Дом, нахил яких складає 80 º. Ефектно виглядає і водоспад Йосеміті, води якого падають з висоти в 739 м.

Вы хотите купить наручные часы и при этом быть уверенными в том что сделали хорошую и правильную покупку? В таком случае лучше всего обратиться к консультантам магазина www.watch4you.com.ua – они помогут подобрать нужную модель и приобрести ее по выгодным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий