Національний музей залізниць

Березень 29, 2013

Національний музей залізниць

Мережа залізниць Індії вражає. Її протяжність 63 360 км, а з під'їзними шляхами – 108 513 км.

Відкрито 7150 станцій і щодня курсують 12 600 пасажирських і 1350 товарних поїздів. На залізницях працюють 1,6 млн осіб, щодня поїзда перевозять 13 млн пасажирів, які в поїздках з'їдають 6 млн порцій страв. Музей охоплює всю історію залізниць в країні.

Цінителі паровозів порадіють колекції, яка простежує їх розвиток починаючи з 1853 р., коли була введена в експлуатацію перша магістраль між Бомбеєм (нині Мумбаї) і Таной протяжністю 34 км. В експозиції можна побачити череп слона, збитого поштовим потягом в Голкар в 1894 р., і справжній пасажирський вагон першого класу 1868 р., з окремими купе для прислуги.

Паровоз в Національному музеї залізниць. На відкритому повітрі виставлені старі паровози кінця XX в., Зроблені в Манчестері, Глазго і Дарлінгтоні, і салон-вагон, призначений для поїздки принца Уельського (пізніше став королем Едуардом V) в 1876 р. На «іграшковому поїзді» можна зробити поїздку по околицях , а в прилеглих лавочках купити модель локомотивів.

На сегодняшний день Создание и продвижение сайтов – одно из самых востребованных заданий, так как каждая фирма желает иметь собственный ресурс в интернете и получать постоянный поток клиентов из поисковых систем.



Зверніть увагу:

Добавить комментарий