Національний парк Кеоладео Гхана

Березень 29, 2013

Національний парк Кеоладео Гхана

Один з найбільших в світі пташиних заповідників, національний парк Кеоладео Гхана, визнаний ЮНЕСКО всесвітньою спадщиною, був названий за аналогією з шіваітскіе храмом (Кеоладео) в тутешньому лісі (Гхана). В середині XV ст. цю посушливу, порослу чагарником місцевість відкрили правителі Бхаратпур і потім відвели води сусіднього іригаційного каналу заради створення качиного розплідника. Тут влаштовувалися полювання англійських віце-королів і інших високих осіб, коли за добу побивалося немислиму кількість птиці.

В наші дні парк займає 29 км2 низовини, яка приваблює безліч водоплавних і перелітних птахів, деякі прилітають навіть з Сибіру. Більш суха частина Кеоладео – листяні ліси і чагарники – прихистила багатьох тварин, включаючи відому антилопу нільгау.

Як дістатися до заповідника Умілі човнярі провезуть вас по протоках, де селяться водоплавні птахи. Полесним же стежках курсують велосипедисти і велорикші. У посушливих чагарниках живуть антилопи-нільгау і представники сімейства оленів. Індійський клювач У період липня-жовтня на деревах гніздиться до 5000 пар цих лелек, іменованих ще кольоровими по яскравому оперенню з чорними смужками.

Індійська м'якотіла черепаха Вологі низовини заповідника – ідеальне місце для проживання цього зникаючого виду. Нільгау Ці найбільші з азіатських антилоп пасуться в посушливих місцях і не бояться браконьєрів, оскільки вважаються священними. На їхніх спинах із зручністю влаштовуються пернаті.

Білий журавель Єдине на субконтиненті зимарці цих рідкісних птахів – Кеоладео в 2001 р. відвідала тільки одна пара. На шляху довжиною 6400 км браконьєри знищують 10% перелітних птахів.

Желаете поправить здоровье и провести хороший отдых в Трускавце с пользой для всего организма? В таком случае лучше всего обратиться в компанию dzherela-karpat.com – тут вы найдете самые выгодные условия для поселения в санаториях и виллах Трускавца!Зверніть увагу:

Добавить комментарий