Національний парк Саріска

Березень 30, 2013

Національний парк Саріска

Ніде так не проявляється вік і велич гір Араваллі, як в Байрате. Вражаюча топографія гігантських скель різної текстури та форми є ефектним фоном для знайдених на цьому місці під час розкопок стародавніх пам'яток, які датуються л до н. е.. Тут знаходився великий центр буддизму і одне з міст на головній торговій дорозі, що йде з півночі на південь. Під час розкопок тут виявили наскельне едикт імператора Ашоки, а в кінці селища, у стежки, високо на пагорбі лежать руїни буддійського монастиря та круглого храму.

Вважається, що тут знаходиться найдавніша в Індії окремо стоїть споруда. Історики ідентифікували її з (спорудою типу каплиці), яку колись підпирали 26 восьмикутних дерев'яних колон. Втім, історія Байрата йде в глиб століть до епохи «Махабхарати», коли ця місцевість входила до складу держави, що існував на більшій частині Східного Раджастхана, де в столиці Віратнагар (нинішній Байрат) правил Вірата.

Тут Пандави провели тринадцятий рік свого заслання. Місцеві жителі вважають, що один з братів Пандавов, могутній Бхима, жив на пагорбі Бхима-ки Дунгрі і що Арджуна породив річку Банданг, пославши свою стрілу в землю.

Цар Вірата приєднався до Панданам в битві при Курукшетра, а його дочка вийшла заміж за Абхімапио, сина Арджуни. Палац Сілісерх збудований на пагорбі біля озера По іншу сторону містечка поблизу наскального едикту розташовується особняк XV ст., Що відноситься до часу правління Джахангира.

Тут же розташований храм і трохи в стороні від нього чарівний мисливський будинок XV в., Де зупинявся Акбар по шляху в Аджмер. Місцеві жителі називають цю споруду, яка стоїть на високому постаменті, з п'ятьма павільйонами, Чхатрі. Залишки круглого буддійського храму в Байрате

placen оно позволяет предупредить выпадание волос и сделать вашу прическу идеальной и пушистой!Зверніть увагу:

Добавить комментарий