Небезпечна уразливість в ноутбуках Apple.

Вересень 15, 2011

Небезпечна уразливість в ноутбуках Apple.

Завдяки Чарлі Міллеру, відомому досліднику безпеки, виявивлено нову уразливість в ноутбуках Apple. Ця уразливість дає доступ до керування прошивкою мікроконтролера, який відповідає за управління акумуляторними батареями в ноутбуках виробництва Apple (журнал Forbes).
Мікроконтролер акумуляторної батареї ноутбука це особливий чіп,чиє призначення в управлінні її роботою та забезпечення взаємозв’язку між операційною системою і ноутбуком. Припинення підзарядки, регулювання температури батареї – все це обов’язки цього крихітного чіпа. Його прошивка в MacBook, Pro MacBook і MacBook Air може бути змінена, наслідком чого може стати перегрів і навіть вибух іонно-літієвої батареї. Однак саме ця прошивка не приваблює зазвичай ніякої уваги навіть з боку фахівців. Чарлі Міллер не пояснює зі зрозумілих причин, яким саме чином прошивка може бути зламана хакерами, але у випадку злому на неї цілком може бути записаний вірус,який буде реінфіціровать операційну систему при кожній її перевстановлення або ж видаленні вірусного ПЗ антивірусною програмою.
Компанія Apple так само не передбачила можливість подібного інфікування ноутбуків і не передбачила серйозних механізмів захисту. Міллеру вдалося це з’ясувати в результаті аналізу оновлення,випущеного для продовження часу автономної роботи ноутбуків MacBookв 2009 році. Тоді Apple прямо вказала, що це оновлення є прошивкою для мікроконтролера батареї. Якщо хакер зможе розкрити ці зовсім не серйозні механізми захисту, він отримає можливість змінювати код прошивки і керувати батареєю,аж до виведення з ладу і навіть вибуху.

Если Вы в поиске помещения для тренингов ,или деловых встреч советуем вам обратить внимание на предложения от компании Matrixoffice. Во-первых это очень выгодное предложение с финансовой точки зрения, а во вторых это действительно очень удобно!
Например Вы приехали из другого города и у Вас деловая встреча в Москве, ну не будете же Вы встечаться в кафешке или Макдональдсе. Самое подходящее место удобный офис короторый предоставит Вам компания Matrixoffice на необходимое время!Зверніть увагу:

Добавить комментарий