Нерухомість в країнах світу

Травень 1, 2013

Нерухомість в країнах світу

Багато тих людей, які хочуть жити за кордоном своєї країни. Але як вкласти гроші і не помилитися, як не понести непередбачені збитки? Перш ніж купувати нерухомість в тій чи іншій країні, необхідно вивчити ринок цієї держави, а також соціальні та економічні фактори.

Наприклад, у такій країні, як Великобританія нерухомість затребувана, тому не є найдешевшою. Але країна має стабільне положення і ризик того, що ви «прогорите» з купленої нерухомістю, мінімальний.

У Туреччині виникнуть труднощі тільки з купівлею житла в селах та поблизу військових частин, так як придбання нерухомості в цих районах вимагає спеціального дозволу.

США відрізняється від інших країн тим, що житло тут досить легко придбати, тому що в цій країні вітають іммігрантів, а уряд створює для них все нові програми, до того ж у США є всі сприятливі умови для самореалізації.

У Франції досить стабільний ринок і порівняно недороге житло. Перевагою є і те, що господареві не доведеться платити за користування своїм володінням. Та й гірськолижні курорти все частіше залучають росіян.

Купити нерухомість в Іспанії досить складно, так як ця країна не дуже то вітає іммігрантів. Але, якщо захочете і вам все ж вдасться купити житло в цій державі, то свобода і рівність з іншими жителями будуть забезпечені.

Погана справа з придбанням нерухомості обходиться і в Хорватії, де обов'язковою умовою є наявність власного бізнесу, хай навіть малого, на території цієї країни.

В Італії вклади в нерухомість вигідні тим, що після п'яти років проживання там, за законом ви звільняєтесь від сплати податку на дохід від продажу. Оренда тут коштує недешево, і, скориставшись цим, вартість придбаного житла окупите дуже швидко.

Що стосується Австрії, то це найбільш стабільна країна в плані цін на нерухомість. Також слід зазначити, що всі проживаючі в цій країні жителі всебічно захищені.

Придбання нерухомість в Швейцарії є дуже хорошим варіантом. Ця країна відрізняється економічної та фінансовою стабільністю. Житло в цій країні користується високим попитом, тому що уряд Швейцарії обмежує кількість приїжджих іноземців.

А ось придбати нерухомість в таких країнах, як Сінгапур, Мальта та Монако практично неможливо. Тому що тут потрібно або наявність бізнесу, або трудового контракту з роботодавцем однієї з країн.

Хотите приобрести отличное жилье в столице Украины? В таком случае обратите внимание на новостройки киева тут можно выбрать для себя подходящую квартиру и вы можете быть уверены в том что сделали правильный выбор и надежно вложили деньги!Зверніть увагу:

Добавить комментарий