Nexus Prime – перший смартфон на ОС Android Ice Cream Sandwich

Вересень 8, 2011

Nexus Prime – перший смартфон на ОС Android Ice Cream Sandwich

Nexus Prime – стане першим смартфоном на ОС Android Ice Cream Sandwich, який представить компанія Google
Хоча до сьогоднішньго дня офіційно це не було підтверджено хто буде виробником данного смартіфону, але ходили чутки виробником цього пристрою є компанія Samsung Electronics.Тепер же з’явилися докази існування моделі Nexus Prime з файлу профілю UAProf (необхідний контент-провайдерам і містить ряд характеристик), який з’явився на сайті Samsung.

Там вказано індекс пристрою – Samsung GT-I9250, крім того, згадується браузер Android, тобто, мова йде саме про цю платформу. Втім,версія Ice Cream Sandwich не згадується. На жаль, дозвіл дисплея у Nexus Prime для сучасного флагмана невисока: воно складає 480×800 пікселів, тоді як очікувалося, що екран буде 720p. Дозвіл 480×800 пікселів зараз можна побачити у дисплея флагмана нинішнього року – Samsung Galaxy S II. Також в числі характеристик моделі -процесор ARM11. Поки залишається невідомим, коли новинка вийде, але, враховуючи терміни появи Android Ice Cream Sandwich, це, скоріше, четвертий квартал.

Джерело

Наша компания занимаеться созданием сайтом в Западной Украине, если же Вы находитесь в России Вам необходимо заказать сайт под ключ то будет удобней обратиться к профессионалам из компании Hay-Studio. Команда этой студии на рынке веб-разработок с 208 года, у этой студии довольно таки хорошее портфолио и приятные цены на создание веб-сайтов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий