Nokia готує до випуску новий смартфон

Листопад 10, 2011

Nokia готує до випуску новий смартфон

За даними видання UnwiredView, яке посилаючись на поважне джерело стало відомо що компанія Nokia готує до виходу нову модель яка має замінити на ринку смартфон Nokia N8.
Перевага нової моделі буде у кращій камері ніж у попередній моделі, а сама головна фішка смартфона буде – оптичний зум. Як відомо на даний момент майже немає телефонів або смартфонів з оптичним зумом.

Скоріш за все модель отримає назву Nokia N8-01, фото моделі вже є в інтернеті. Як повідомляється в публікації UnwiredView модель буде представлена на виставці Mobile World Congress в лютому наступного року і вийде в продаж приблизно в другому кварталі 2012 року.
Вже є інформація про характеристики моделі, хоча немає підтверджень іх правдивості. Як очікується модель буде оснащена екраном розміром 3,5 дюймів з роздільною здатністю 480х800 пікселів і міцним склом Gorilla Glass подібним до того яке використовують в Айфонах. Також в середні моделі буде встановлено процесор з тактовою частотою 1 ГГц і 512 МБ пам’яті RAM.
Також для всіх прихильників Symbian хорошою новиною буде тещо дана модель буде працювати саме на ції операційній системі, замість Windows Phone.Зверніть увагу:

Добавить комментарий