Nokia TANA: проект, який, на нашу думку, повинен стати реальністю

Серпень 15, 2013

Nokia TANA: проект, який, на нашу думку, повинен стати реальністю

Так, саме так виглядав новий планшет від Nokia!
Коли я вперше потрапив на цю інформацію, і кілька разів перевірив, що мова йде тільки про проект, а не реально існуючого устрою. Nokia ТАНА бо виглядає дуже реалістично, і, крім того… просто красиво і вправно.

Вас цікавлять цікаві історії які піднімуть настрій і вам і вашим друзям і співробітникам? В такому разі завітайте на сайт joke.betaproject.net тут ви знайдете самі свіжі анектоди і веселі історії від відомих людей!

Втім, ми знаємо навіть багато технічних параметрів цього “пристрою”: 7,4-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів), два модуля камери (спереду 3 млн. пікселів, з задньої 14 млн. пікселів і об’єктивом Оформленням), розміри 203 x 108 x 7 мм (дуже невелика товщина!), вага 310 грамів.
Дизайнер – Юрій Карасів, – згадує також про дуже хорошої якості динаміків і відмінної продуктивності при відтворенні графіки для ігор, перегляду фільмів.

Одним словом – казка 😉 на Жаль, саме так слід розглядати проект, тим не менше, потрібно визнати, що це казка дуже красива і прекрасно полірується.Зверніть увагу:

Добавить комментарий