Ноутбук Lenovo G580 – хороший вибір!

Лютий 12, 2013

Ноутбук Lenovo G580 – хороший вибір!

Закінчив школу, поступив в університет, оселився в гуртожиток, став питання як везти свій стаціонарний комп’ютер і де я поставлю його, я подумав чи не краще купити ноутбук ніж возити цей великий вантаж туди назад. У газеті побачив оголошення продається ноутбук Lenovo G 580 за бюджетною ціною. Відразу ж пробив в інтернеті, ноутбук мені сподобався. Глянсовий пластик і на зворотному боці як зазвичай фірма виробника. Приємно здивувало що за начинку він такий же, як інші фірми ноутбуків у цьому класі (Aser, Asus, Samsung). І ціна на порядок нижче. Єдине, що мене здивувало, так це назва цієї фірми, адже чую його в перші. Поміркував в голос що більш відомі фірми не багато не мало накручують на одному імені.
Зваживши всі за і проти, вирішив брати!

Так як у мене була можливість зв’язку з Польщею, звідки можна привезти його дешевше 300$, я придбав його протягом місяця, в результаті обійшовся він мені приблизно в 280$. Плюс Гарантія на рік. Був шалено радий.
Встановив всі можливі програми. Його робота дуже сподобалася. Швидкий вихід в інтернет, м’яке натискання клавіш, вага і порівняно невеликий компактний, батарея тримає добре, гучність динаміків просто супер, ну, може, я просто краще не чув. Не нагрівається, та й взагалі, що він працює не чутно. Вирішив перевірити на що він здатний реально. І встановив на нього GTA 4, всім відомо, що не кожен ноутбук
її потягне, так і я був упевнений, що Lenovo G 580 теж з нею не впорається, але все таки треба спробувати. Підсумок:пішла, хоч і з невеликими глюками, але все ж. Блютуз, wi-fi, Читає відео будь-яких форматів.
500gb на жорсткому диску Приємно здивували. Так, там тепер не тільки всі мої студентські документи влізуть, але і багато фільмів та ігор, з якими можна приємно проводити час.
Якщо ви не ігроман і якщо у вас обмеження в бюджеті, радив би брати цей ноутбук, не дивлячись на підозріле ім’я виробника. Тепер уявіть, скільки ви переплатите за одне ім’я.

На сайте rebill.me вы найдете очень много полезной информации о том как продвинуть свой сайт в поисковых системах и о том как получить новые входящие ссылки на ваш сайт. Например эта статья http://rebill.me/showthread.php?t=957 – очень актуальна и полезна для прочтения всем веб-мастерам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий