Ноутбук незамінна річ у відпусці!

Вересень 6, 2011

Ноутбук незамінна річ у відпусці!

Відпустка неминуче несе з собою безліч турбот – стільки всьго треба зробити, організувати і підготувати. Ноутбук, мабуть, стане кращим помічником не тільки в плануванні відпустки, але і під час подорожі або круїзу.
Такі речі як фотоапарат і цифрова відеокамера, мобільний телефон, mp3 плеєр – всі вони стали важливими супутниками життя сучасної людини. Взявши їх у відпустку, ви неодмінно залишитеся задоволені, як їх функціональністю,так і розмірами. Але, мабуть, найбільш корисним гаджетом для відпустки сучасної людини можна вважати ноутбук.
Адже з ноутбуком можна робити сотні корисних речей:
Підключившись за допомогою Wi-Fi технології до інтернету, наприклад, отримати детальну інформацію про місця, по яких пролягає шлях, про місцеві заклади,про адреси музеїв і ресторанів, про погоду.
Використовувати онлайн-словники і перекладачі для подолання мовного бар’єру.
Слухати улюблені онлайн-радіостанції і дивитися Інтернет-телеканали (за наявності Wi-Fi-доступу).
Читати новини та електронні листи.
Редагувати сторінки власного веб-сайту або блога.
Слухати музику, переглядати нові фільми й улюблені кліпи.
Надіслати фотографії та відео, зняті за день і відразу їх обробити в Фотошопі, а при необхідності, записати на диск і відправити друзям.
Нарешті, просто розслабитися, випасти з реальності і зануритися в якусь захоплюючу комп’ютерну гру, часу на яку вдома або в робочий час до цього не вистачало.

 

Основні вимоги для ноутбука який Ви збираєтесь використовувати у відпусці:
компактність
легкість
тривалий заряд акумулятора
наявність необхідних портів
достатній об’єм оперативної і постійної пам’яті.

У відпустці ноутбука можна знайти незліченну кількість застосувань,і вони можуть бути зовсім не пов’язані з роботою. Ноутбук – це мобільне засіб для відпочинку, що дає впевненість у будь-якій ситуації.

Если Вы собрались на отдых в Турцию, советуем тчательно подбирать информацию о курортах Турции , сделать это можно на популярном туристическом сайте Все МоряЗверніть увагу:

Добавить комментарий