Нова інформація про Sony Ericsson Nozomi

Вересень 7, 2011

Нова інформація про Sony Ericsson Nozomi

На сайті Xperia Blog, з посиланням на невідоме джерело в компанії Sony Ericsson, повідомили про дату виходу нового смартфону який буде називатись Nozomi. На жаль, чекати ще досить довго – випуск пристрою намічений лише на березень наступного року. Але це й закономірно, адже компанія щойно анонсувала модель Xperia arc S,яка прийде на зміну Xperia arc в кінці року.

Як відомо з чуток, Sony Ericsson Nozomi – це доситьпотужний сматрфон з сенсорним дисплеєм високої роздільної здатності, який стане новим міжнародним флагманом компанії. Крім того, джерело повдомило деякі інші відомості про характеристики апарата, відмінні від тих, що були відомі раніше.За його словами, новинка побудована на 1,5 ГГц двоядерний процесорі, а не 1,4 ГГц одноядерному, як вважалося раніше.
Хоча, як і раніше мова йде про 4,3-дюймовомий тачскрін 1280 x 720 пікселів. Щільність пікселів становить 342 PPI, це вище ніж в екрана Retina iPhone 4 (326 PPI).Модель Sony Ericsson Nozomi також оснащений бездротовим адаптером NFC і акумулятором ємністю 1750 мАг, крім того, смартфон використовує карту micro-SIM. Апарат працює на основі Android, раніше йшлося про версії 2.3 Gingerbread, але до наступного року це може бути вже Android Ice Cream Sandwich.Зверніть увагу:

Добавить комментарий