Нова модель від компанії HTC – Omega.

Серпень 28, 2011

Нова модель від компанії HTC – Omega.

На порталі Pocketnow.com були анонсовані перші зображення нової моделі від компанії HTC – Omega.
Планується, що HTC Omega буде працювати під керуванням операційної системи Windows Phone 7 версії Mango

Раніше чутки про цей пристрій вже з’являлися, але було не ясно, як саме воно виглядає. Очікується, що HTC Omega буде анонсований на презентації 1 вересня. Імовірно, фінальне назву пристрою -HTC Radar. Судячи по картинці, новинка являє собою моноблок з великим тачскріном і без клавіатури. Апарат виконаний у біло-сріблястому колірному рішенні, можливо, його корпус включає в себе алюмінієві елементи.

За попередніми даними, HTC Omega побудований на процесорі Qualcomm Snapdragon MSM8255 з тактовою частотою 1,5 ГГц (мабуть, Одноядерному), оснащений 512 МБ RAM, 3,8-дюймовим сенсорним дисплеєм SLCD і 8 Мп камерою, а також фронтальною камерою, для відеотелефонії (можливо, в WP7 з’явиться інтеграція Skype). Мабуть, разом з HTC Omega відбудеться анонс і ще одного смартфона з Windows Phone 7 – HTC Eternity.

 

Джерело

Приближаеться праздник, юбилей или другое знаменательное действие? Украсить любой праздник помогут Био Воздушные Шарики ! Приобрести БИО воздушные шары оптом Вы сможете у компании “Небесные Фонарики”. Компания давно на рынке и сможет предложить Вам большой ассортимент и наилучшие цены !Зверніть увагу:

Добавить комментарий