Нова нагорода у компанії Самсунг

Грудень 28, 2012

Нова нагорода у компанії Самсунг

Компанія Samsung Electronics отримала авторитетну нагороду Waterwise Recommended за технологію делікатного прання EcoBubble.
«Одна з причин, по якій Samsung створила технологію EcoBubble – це забезпечення найвищого результату прання, яким не має жодна інша пральна машина на ринку, – заявив Генеральний менеджер підрозділу Samsung Digital Appliances Нік Портлок. – Нагорода Waterwise доводить визнання наших технологій, які не тільки несуть очевидні вигоди користувачам, але і вносять свій внесок у справу захисту навколишнього середовища».

Лінійка пральних машин Samsung EcoBubble була створена з метою переосмислення процесу прання, догляду за одягом і, що найголовніше, впливу процесу прання на навколишнє середовище. Технологія Ecobubble забезпечує економне енергоспоживання завдяки нижчій температурі прання без втрати якості. Пральний порошок перед початком циклу розчиняється в суміші води і повітря, завдяки чому він рівномірно і глибоко проникає в тканини. В результаті цього речі в режимі 15°C Super Eco-також ефективно, як в режимі прання при 40°C у звичайній пральній машині.

«Організація Waterwise вручає нагороду свою тільки тим продуктів, які дійсно є революційними в області економії води, – заявив представник Waterwise Саллі Бремнер. – Наші експерти ретельно досліджують розробки всіх номінантів, щоб переконатися в тому, що реальні показники ефективності не відрізняються від заявлених виробником. У випадку з EcoBubble ми були вражені ефективністю і без коливань нагородили серію пральних машин з цією технологією».

Многие фирмы занимаются доставкой товаров из Китая, но компания rktp-trade.ru – один из лучших партнеров, тут вы сможете приобрести Запчасти для Shaanxi по самым выгодным ценам и на самых удобных условиях!Зверніть увагу:

Добавить комментарий