Нова рекламна компанія Twitter

Вересень 8, 2011

Нова рекламна компанія Twitter

Нова рекламна компанія сервіса Twittery передбачає просування рекламних “твітів” за допомогою вставки їх у блоги користувачів, які й не думали на них підписуватися. До цього моменту рекламу певної торгової марки у своїх стрічках могли бачити тільки добровільно погодилися на її отримання люди.
Система залишає за собою право вирішувати, кому будуть надіслані рекламні строчки, однак, посилається на те, що подібного характеру “твіти” будуть потрапляти тільки до тих користувачів, які мають спільні інтереси з людьми, підписаними на цей мікроблог від конкретної компанії-рекламодавця.
Наприклад,якщо користувач дуже любить ходити по магазинах і з захватом спілкується на теми шопінгу в Twitter, він цілком може почати отримувати в свою стрічку повідомлення про розпродажі і знижки від якогось магазину.


Оновлення рекламного сервісу Twitter назрівало вже давно, цей крок компанія зробила,щоб підняти свою рентабельність за рахунок поширення рекламних мікроблогів, постаравшись одночасно якомога менше ущемити інтереси своїх користувачів.

Хотя мы отдаем предпочтение системе управления WordPress, популярную систему Joomla тоже не следует списывать со счетов. Если Вам необходимо joomla скачать русский бесплатно воспользуйтесь сайтом www.govgraph.comЗверніть увагу:

Добавить комментарий