Нова система реєстрації “Вконтакті”

Серпень 15, 2011

Нова система реєстрації “Вконтакті”

Адміністрація популярної соціальної мережі знову надає новим користувачам можливість створювати профілі без запрошення друзів, але з прив’язкою до них номера мобільного телефону.
Тепер кожен користувач має можливість зареєструвати аккаунт, натиснувши на кнопку «Отримати запрошення», розташованої на головній сторінці сайту,і пройшовши процедуру реєстрації.
«В Контакті» не повернулася до колишньої системи, яка діяла до введення реєстрації за запрошеннями, а лише удосконалила нинішню.
Для створення нового профілю необхідно прив’язати його до номера мобільного телефону, який раніше не використовувався для аналогічних цілей. Зазначений номер і буде логіном,який учаснику мережі необхідно вводити при авторизації.
 
Керівництво мережі ставить перед собою завдання повністю піти від прив’язки акаунтів до адреси електронної пошти. Це зроблено, в першу чергу, для того, щоб захистити користувачів від спаму і підвищити ступінь захисту профілю.

«Після введення реєстрації за запрошеннями ми зіткнулися з тим, що багато іноземних користувачі й деякі жителі Росії не могли отримати запрошення на наш сайт. Нам доводилося обробляти великий обсяг заявок вручну. Нова ж система – компроміс між відкритою реєстрацією і закритою системою »

, – заявив глава прес-служби «В Контакте» Владислав Циплухін.Зверніть увагу:

Добавить комментарий