Нова цікава модель Nissan Axis

Квітень 30, 2013

Нова цікава модель Nissan Axis

Новина від японської компанії Nissan, яка за допомогою дизайнерів ательє Autech випустила спеціальну версію хетчбека Note із зміненим зовнішнім обликом.Руководство компанії Nissan доручив «придворному» дизайн-ательє Autech розробити стильний і індивідуальний тюнінг-пакет для популярного хетчбека Note. По закінченні цього процесу вийшла версія автомобіля навіть удостоїлася честі обзавестися власним ім’ям Axis і вже надійшла в продаж на внутрішньому ринку.

Ніссан ноут 2013 року Axis отримав від дизайнерів оригінальну решітку радіатора, відмінну від подібних елементів інших моделей бренду, змінену форму бампера і протитуманні фари на ньому. 15-дюймові «легкосплавники» фахівці Autech щедро забезпечили хромировкой, так само як і дверні ручки хетчбека. Крім того, про приналежність до спеціальної версії нагадують шильдики «Axis» в різних місцях кузова і салону.

У салоні Note Axis теж досить змін порівняно з базовим інтер’єром. Крісла одягли чорні шкіряні «шати», а дверні панелі отримали замшеві накладки того ж кольору. Передня панель прикрашена псевдодеревянными вставками, кермо і селектор варіатора упаковались в чохли з чорної шкіри з сріблястою прострочуванням, на приладовому щитку з’явився датчик температури за бортом автомобіля, а за підголівниками задніх сидінь – два додаткових динаміка. Крім того, для Axis кондиціонер переведений в перелік обов’язкового обладнання.

Спецверсія Nissan Note Axis має два варіанти комплектації, позначаються індексами X DIG-S і X Four. Обидві вони базуються на економічному 3-циліндровому 1,2-літровому бензиновому двигуні, що працює в дуеті з безступінчатим варіатором, але перша з них є моноприводної, а другий надано повний привід. Повнопривідна модифікація хетчбека виглядає трохи більш ємною, оскільки в її складі є функція автоматичного управління передньою оптикою, передні сидіння обладнані кишенями, а задні – центральним підлокітником з двома виїмками під склянкиЗверніть увагу:

Добавить комментарий