Нова версія легендарного Subaru Forester

Квітень 2, 2013

Нова версія легендарного Subaru Forester

На Токійському автосалоні традиційно проходить в січні. Компанія ” Субару представила спортивний варіант Форестер Спорт. Автомобіль тюнинговали для внутрішнього ринку Японії, де він і буде реалізовуватися. Чим же відрізняється спортивна версія від звичайного Subaru Forester?

По-перше, спортивний Форестер має опозитний 4-циліндровий мотор від спорт купе Subaru BRZ. Однак, якщо у BRZ цей мотор видає всього 200 кінських сил, то для Subaru Forester Sport мотор турбировали і форсували. В результаті модернізований мотрор видає 276 к.с! До речі у цивільної версії є такий же потужний мотор, це 2,5 л турбо.

Крім силового агрегату спортивний Форестер відрізняється від звичайного Forester по зовнішньому вигляді. У автомобіля інша решітка радіатора, измененые бампера, аеродинамічне обваження по колу, є навіть спойлер. Салон автомобіля теж відрізняється, в основному більш дорогим оздобленням з традиційними спортивними елементами.

Тюнінгований Subaru Forester має спортивну вихлопну систему і видає незвичайний рик. Підвіска серйозно перероблена, в результаті дорожній просвіт автомобіля зменшився. Крім підвіски Bilstein, кросовер може похвалитися гальмами Brembo. Колеса автомобіля відразу говорять про приналежність Forester Sport до спортивного класу. Алюмінієві колісні диски компанії BBS R20, плюс дуже низькопрофільна гума. Вартість прокачаної версії Форестер, поки не відома. Так само виробник не повідомляє, що кількість подібних автомобіля буде зібрано.

Вы счастливый обладатель стильных девайсовы от Самсунг? В таком случае загляните на сайт galaxystore.com.ua – тут вы найдете много популярных предложений для защиты и украшения вашего любимца!Зверніть увагу:

Добавить комментарий