Нові етапи розвитку QuickOffice

Січень 12, 2013

Нові етапи розвитку QuickOffice

Новий продукт QuickOffice Connect був випущений розробниками популярного мобільного офісу QuickOffice. За допомогою QuickOffice Connect можна не тільки редагувати на смартфоні або планшеті документи Word, Excel і PowerPoint, а також синхронізувати їх між пристроями. На думку експертів, QuickOffice не стане конкурувати з DropBox, SkyDrive, Box, SugarSync або Google Drive. Але він дасть можливість синхронізувати папки та окремі файли з будь-яким хмарним сервісом, хоча власного сховища не надає. Варто зауважити, що Connect працює як на мобільних пристроях iPhone, iPad, Android, так і на десктопах PC і Mac. З Microsoft Office новий сервіс також конкурувати не збирається, оскільки редагування документів передбачається здійснювати за допомогою саме майкрософтовских програм.

За допомогою QuickOffice Connect користувачі зможуть керувати правами доступу. Якщо синхронізується файл наприклад зі своїм контрагентом, користувач може надати доступ на редагування, читання або коментування. На відміну від старшого брата QuickOffice Pro, що працює тільки як редактор, QuickOffice Connect поширюється на умови підписки. Існує і безкоштовна версія, яка дає можливість синхронізувати до 5 тисяч файлів 1 Гб або 5 папок в рік між двома девайсами. Але можливості редагувати файли тут немає. Як говорять розробники, даний варіант може влаштувати тих користувачів, хто бажає на смартфоні проглядати створені на комп’ютері документи.

Для того что бы увековечить фотографии не надо ходить в фотомастерские, все можно сделать дома ведь у каждого есть принтер а такую вещь как фотобумага купить совсем не трудно. Ведь есть специальные магазины где фотобумагу можно приобрести по очень выгодным ценам и с быстрой доставкой! Один из самых популярных магазинов это – dvdr.com.ua, тут действительно очень большой выбор товаров!Зверніть увагу:

Добавить комментарий