Нові фото 4G смартфона HTC Holiday

Вересень 7, 2011

Нові фото 4G смартфона HTC Holiday

У мережу Інтернет потрапили нові фотографії смартфона HTC Holiday, на цей раз фото доволі великого розміру і хорошої якості. Фото стали доступні завдяки публікації ресурсу BGR.

Нагадаємо, HTC Holiday на данний момент не видавався офіційно і про розробки цієї модеі відомо тільки з чуток. Як кажуть це пристрій, мабуть, стане одним з перших смартфонів американського оператора AT & T для його нових мереж LTE. Вже є деякі відомості про характеристики апарата, але поки вони неофіційні.

Смартфон HTC Holiday побудований на операційній системі Android 2.3.4 Gingerbread з інтерфейсом Sense 3.0 і двоядерний процесор з тактовою частотою 1,2 ГГц. Екран пристрою 4,5-дюймовий, сенсорний, з досить високим дозволом 960 х 540 пікселів.Це моноблок, апаратної клавіатури у нього немає. Також у новинки є вбудована 8 Мп камера з подвійним світлодіодним спалахом, 1,3 Мп фронтальна камера, 1 ГБ пам’яті RAM і бездротові модулі Wi-Fi 802.11 b / g / n і Bluetooth 3.0.

Цікаво, що на одному зі знімків видно результати тесту швидкості роботи мережі LTE. Тестування проведено в Форт-Уерта, Техас і там швидкість передачі даних в мережі LTE становить 29 Мбіт / с – це вище, ніж у Verizon. Правда, поки мережа ще не запущена в комерційну експлуатацію, але це має статися незабаром, тоді, очевидно, і відбудеться анонс HTC Holiday.Зверніть увагу:

Добавить комментарий