Нові функції у мережі Facebook

Жовтень 31, 2011

Нові функції у мережі Facebook

Нова фішка в мережі Facebook – “Trusted Friends”, данна опція дозволяє користувачу обрати з своїх друзів трьох або п’яти самих надійних і у разі втрати аккаунта в мережі ці люди допоможуть йому відновитися на Facebook
Причому відновлення здійснюється навіть без доступа до почтової скриньки, до якої прикріплений аккаунт користувача,вистарчає лише ввести в спеціальне поле коди, які автоматично згенеровані у вибраних раніше «перевірених друзів»


Також появилася нова функція “App Passwords”. Данна опція буде дуже акутальна при застосуванні різноманітних плагінів та розширень, які використовують для входу акаунт Facebook.
За допомогою функції “Пароль для додатків” користувачі зможуть створити свій унікальний пароль для подібного роду розширень і, таким чином, зберегти в таємниці той пароль, який ними використовується для того, щоб увійти в Facebook.

Введення в експлуатацію нових функцій розробники соцмережі приурочили до так званого місячника по забезпеченню комп’ютерної безпеки, який традиційно проводиться в Америці кожен жовтень вже 7 років. У його ході як великі державні, так і недержавні фірми та організації ведуть просвітницьку діяльність,допомагаючи тим самим американським користувачам укупі з представниками міжнародного співтовариства ефективніше захищатися від кіберзагроз

Хотите быстро и выгодно приобрести модные футболки ? Загляните в интернет магазин СкаПло, тут Вы найдете качественный товар из Италии по найлучшим ценам.Зверніть увагу:

Добавить комментарий