Нові моделі планшетів від Нокія можуть працювати на Windows 8

Жовтень 30, 2011

Нові моделі планшетів від Нокія можуть працювати на Windows 8

Ймовірно що в недалекому майбутньому шанувальники продуктів компанії Нокіа отримають шанс користуватись не тільки смартфонами Nokia на базі Windows Phone, про появу перших моделей яких вже повідомлялося, але й фірмові планшети під керуванням операційної системи Windows 8, які на данний момент знаходиться поки в стадії розробки. В усякому разі,надію на це дарує інтерв’ю газеті Finacial Times головного виконавчого директора Nokia Стівен Елоп (Stephen Elop).
Хоча Стівен Елоп не став заглиблюватися в подробиці з приводу стратегії власне очолюваної ним компанії, він зазначив, що майбутня операційна система Microsoft представляє собою цікаву можливість,нехай навіть опосередковано. Дійсно, Windows 8 буде використовувати як опцію в основному той же “плитковий” інтерфейс, що вже знайомий власникам Windows Phone смартфонів. Таким чином, передбачуваний успіх Windows 8 планшетів може привернути додаткову увагу до Windows Phone.
Нагадаємо, компанія Nokia не є досконалим новачком у цьому бізнесі і навіть випустила кілька моделей так званих інтернет-планшетів, у тому числі 770 і N800. Однак зараз на цьому ринку панує Apple iPad, який фактично став еталоном планшетного комп’ютера, а також численні моделі під управлінням Android.Чи вдасться Windows 8 планшетів застовпити собі частку на цьому конкурентному ринку, і чи ризикне Nokia стати одним з його гравців, покаже час.

Предлагаем вам заглянуть на портал типа все обо всем – QWE, тут ві найдете обзоры новых фильмов, новости спорта, науки, полезные советы по поддержанию здоровья в норме, гороскопы и много все интересного !Зверніть увагу:

Добавить комментарий