Нові моделі Samsung прорвались крізь заборону компанії Apple

Жовтень 13, 2011

Нові моделі Samsung прорвались крізь заборону компанії Apple

Як повідомляє один з представніків компанії Samsung в інтервью агентству Reuters – шанувальникам смартфонів Самсунг в недалекому часі слід очікувати на оновлення коллекції.
Три моделі смартфона які обійшли заборону на продаж у судових процесах проти компанії Apple
невдовзі з’являться e Європі!
Як відомо Гаазький суд (Нідерланди) в кінці серпня заборонив продаж Android смартфонів Samsung Galaxy S, Galaxy S II і Galaxy Ace в багатьох країнах Європи за порушення патенту, що належить Apple (хоча, в ряді європейських країн він не діє). Однак заборона вступила в силу не відразу,корейської компанії тоді дали відстрочку до 13 жовтня виправлення ситуації з порушенням патентів, а заходи повинні були почати приймати 14 жовтня. Таким чином, європейські покупці можуть і не помітити, що в Samsung були проблеми з законом, якщо виробник трохи подсуетится.

Цей патент, більше пов’язаний з програмним забезпеченням, ніж,з апаратним. Тому Samsung виявилося досить просто виправити становище. Конкретніше, патент стосується способів промоткі, перегляду і навігації по фотографіях. За словами представника Samsung, компанія вже впоралася з технологічною проблемою і оновила продукцію відповідно до вимог. Повідомляється,що оновлені моделі з’являться в самий найближчий час, хоча представник і не уточнив, коли саме це станеться.

В нашем блоге публикуеться информация о новинках техники и интернета, если же Вы желаете прочитать что либо из рубрики биологии загляните на сайт knowbiology.ru тут много интересной информации о микроорганизмах, растениях а также интересные факты о биологах.Зверніть увагу:

Добавить комментарий