Нові можливості дзвінків в Скайп

Січень 23, 2013

Нові можливості дзвінків в Скайп

У новій версії програми-клієнта Skype для ОС Windows відзначені деякі поліпшення, включаючи також можливість здійснювати відеодзвінок в дозволі Full HD. Як повідомили в офіційному блозі представники популярного сервісу Skype, для здійснення таких відеодзвінків користувачеві знадобиться відповідна веб-камера і достатня пропускаючи здатність з’єднання – для вхідного і вихідного каналу 2 Мбіт/с. У новій версії також з’явилася функція Push to Talk, за допомогою якої користувачі можуть призначити щоб вимкнути мікрофон під час дзвінка «гарячу клавішу».

Крім того, користувачі оновленої версії тепер можуть читати новинну стрічку Facebook безпосередньо в клієнті сервісу і вас просять телефонувати друзям в соціальній мережі, навіть якщо вони не є користувачами інтернет-телефонії Skype. Днями російський пошуковик «Яндекс» і Skype оголосили про своє співробітництво, у рамках якого найбільша російська веб-компанія на своїх сайтах буде просувати Skype. Російським користувачам при завантаженні програми-клієнта запропоновано встановити доповнення для оглядача «Яндекс.Бар», де присутня кнопка Skype, за допомогою якої можна поповнювати сет через «Яндекс.Деньги».

Организовать систему безопасности на объекте помогут не только специалисты-профессионалы, но и техника от ведущих фирм-производителей. На нашем сайте можно найти большой ассортимент товара – камеры видеонаблюдения, антенны, роутеры и прочее от мировых производителей.Зверніть увагу:

Добавить комментарий