Нові можливості використання онлайнової інформації

Лютий 17, 2013

Нові можливості використання онлайнової інформації

Дослідження, проведене в 2008 р. компанією Manhattan Research, показало, що лікарі, які використовують для контактів з торговими представниками фармацевтичних компаній веб-конференції, змогли взяти на 24 відсотка більше пацієнтів у порівнянні зі своїми колегами, які не застосовували такий метод спілкування. Крім того, зростаюча застосування онлайн-технологій дозволяє лікарям завжди бути в курсі нових віянь в умовах вибухового зростання знань в області медицини (їх обсяг подвоюється кожні 18 місяців), а також долати проблеми, пов’язані з розповсюдженням інформації під фрагментованим системі охорони здоров’я. “Рівень стандартизації в охороні здоров’я досить невисокий, – відзначає Джонатан Смолл (Jonathan Small), віце-президент Інституту розвитку охорони здоров’я (Institute for Healthcare Improvement, IHI), некомерційної організації зі штату Массачусетс. – У Сполучених Штатах налічується приблизно 5000 лікувальних установ, кожне з яких має власний режим роботи і в значній мірі ізольовано від інших. Дослідження показують, що після розробки більш ефективної клінічної процедури на її поширення в рамках всієї системи охорони здоров’я потрібно 17 років”.

IHI використовує веб-конференції Cisco WebEx для значного скорочення цих термінів. Організація запускає програми під назвою “Sprints”, націлені на те, щоб знизити термін впровадження нових методик максимум до 90 днів. Організація онлайнових зустрічей з допомогою рішень Cisco WebEx Training Center і Event Center дозволяє IHI залучити до участі більше число ключових фахівців з лікувальних установ, що знаходяться в різних частинах країни.

Хотите сделать приятное своим детям? В таком случае лучшим вашим помощником будут детские игрушки киев которые можно приобрести на сайте www.tuttikids.com.ua – тут вы найдете самый большой выбор и самые приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий