Нові рішення у операційній системі Windows 8

Січень 31, 2013

Нові рішення у операційній системі Windows 8

У корпорації Microsoft стверджують, що в майбутній ОС Windows 8 значно спростять та автоматизують установку, а також підключення до бездротових каналах зв’язку. Як повідомляється в корпоративному блозі Building Windows 8, майбутня флагманська ОС отримає масу нових коштів, які дозволять звичайним користувачам спростити процес підключення до мереж і обійти всі важкі моменти в організації мережевого обміну. В даний час розробники Microsoft працюють з багатьма виробниками апаратного забезпечення.

Спільно з інтернет-провайдерами, багатьма незалежними програмістами фахівці корпорації активно створюють автоматичні рішення, здатні допомогти простим користувачам з маніпуляціями при підключенні до мереж. Крім того, буде створено спеціальне рішення, яке дасть можливість виключити для роботи з мережевими службами скачування стороннього програмного забезпечення. Розробники співпрацюють з багатьма мобільними операторами і партнерами в області мобільних мережевих технологій над створенням нових специфікацій.

Где узнать правдивую информацию про рестораны и бары как не от самих пользователей и посетителей! Например про ресторан Фрау Роза на сайте beerplace.com.ua – вы найдете много интересных отзывов и комментариев!Зверніть увагу:

Добавить комментарий