Нові розробки від Toshiba

Лютий 1, 2013

Нові розробки від Toshiba

Керівництво японського відділення Toshiba повідомило про свої плани представити на виставці CES найтонші на планеті ноутбук і планшетний комп’ютер. На думку експертів, гонка інженерів за надтонким формфактором не закінчується. У прес-реліз Toshiba повідомляється зокрема, що планшет буде оснащений екраном з діагоналлю 10,1 дюйма, а новий ультрабук – 13,3-дюймовим екраном. Також сказано, що один з пристроїв буде водонепроникним і буде мати OLED дисплей з можливістю бездротової зарядки.

Аналогічну заяву було зроблено компанією про тонкощі пристроїв Exite і Portege Z830, тому не виключено, що саме їх знову продемонструє світу. Також Toshiba оголосила про поповнення нових моделей телевізорів з дисплеями з органічних світлодіодів. Вони характеризуються 55-дюймовим пристроєм з 3D-дисплеєм і, щоб переглядати зображення, користувачеві вже не потрібні спеціальні окуляри.

Для любого водителя в зимнее время очень важно купить шины – которые обеспечает ему хорошую надежность на дороге и комфортную езду, ведь качественные шины это залог вашей безопасности и целосности!Зверніть увагу:

Добавить комментарий