Нові цікаві функції Facebook

Січень 31, 2013

Нові цікаві функції Facebook

Стало відомо про те, що соціальна мережа Facebook надала користувачам можливість обміну повідомленнями з власниками сторінок брендів. Варто відзначити, що зараз функціонал винятково для власників сторінок корпорацій з Азії. У повідомленні зазначалося, що новий спосіб обміну повідомленнями дасть можливість брендам встановити з клієнтами більш тісне спілкування, тим самим підвищуючи якість обслуговування. Також, введення нового способу спілкування дозволить уникнути зайвих коментарів на сторінках брендів.

Фахівці компанії The Next Web вважають, що соціальна мережа Facebook зважилася на такий крок тільки з-за те, що функціонал нової конкурентної мережа G+, запущеної тільки в 2011 році також продовжує стрімко зростати.

Незважаючи на це, фахівці Facebook обіцяють постійно розвивати сервіс і згодом зробити його більш функціональним. Необхідно нагадати, що нову можливість спілкування з брендами вже оцінили десятки тисяч учасників соціальної мережі Facebook. Зокрема, за словами деяких з них спілкуватися з компаніями тепер стало набагато простіше і для отримання відповіді на питання тепер не потрібно писати запит в «зворотний зв’язок» або шукати інші контакти з компанією. Тепер усе можна здійснити напряму.

Вы любите читать интересные книги? В таком случае вам будет интересен сайт Литературная анархия< /a>, – это довольно интересный проект для все кто любит творчество и новые знания!Зверніть увагу:

Добавить комментарий