Нововведення Яндекса.

Вересень 8, 2011

Нововведення Яндекса.

Нововведення в пошуковій системі «Яндекс» дозволить переглядати результати видачі не покидаючи першої сторінки.
Тепер внизу сторінки, на якій відображаються результати пошуку, з’явилася кнопочка “Ще 10 відповідей”. Натискаючи на неї, користувачі зможуть побачити продовження списку виданих результатів, при цьому залишаючись на тій же самій веб-сторінці. Раніше ж для завантаження наступних відповідей, знайдених пошуковою системою, потрібно перейти на нову сторінку.Поки що новий метод здійснення пошукової навігації буде діяти разом з вже звичним. До речі, при використанні “нескінченної” прокручування нумерація сторінок зберігається, просто на межі двох суміжних сторінок з’являються роздільники.


Згідно зі статистикою “Яндекса”,сторінки з результатами пошуку зазвичай перегортає приблизно третина всіх користувачів. Причому кожен десятий з них хоча б один раз на тиждень прокрутити близько десяти сторінок, а приблизно кожен п’ятий має звичай повертатися до переглянутих раніше сайтам.
Така функція вже реалізована на сервісі Twitter, так що “Яндекс” не став новатором, застосувавши функцію “нескінченного” прокручування.
Незабаром ввести у себе можливість переглядати списки результатів пошуку цілком, не залишаючи першої сторінки, планує також система Google.Зверніть увагу:

Добавить комментарий