Новий ігровий планшет від компанії Alienware

Січень 18, 2013

Новий ігровий планшет від  компанії Alienware

Розробники Alienware розглядають можливість випустити планшетний комп’ютер під власним брендом. Як і інші комп’ютери компанії, цей мобільний пристрій буде позиціюватися як ігровий гаджет з передовими технічними характеристиками. Як пише британське видання Pocket Lint, новий ігровий проект Razer буде мати ряд обмежень, які не дозволяють виробникові в даний момент належним чином «звернутися до цільової аудиторії».

Для казуальних ігор формату Angry Birds чудово підійде сенсорний інтерфейс планшетів, але для серйозних ігрових продуктів таке управління дуже незручно. Виходом із ситуації може бути альтернативний контролер. У майбутньому на ринку з’явиться безліч нестандартних геймпадів для мобільних телефонів. У результаті можна очікувати впровадження технології відстеження напрямку погляду, коли користувачі будуть керувати рухом очей ігровим процесом.

Компания, которая хочет развиваться, расти и набирать обороты в сфере бизнеса, укрепляя свои позиции среди конкурентов, конечно же, должна иметь в своем штате квалифицированный персонал. Методов оценки персонала достаточно много разработано, но не все пользуются популярностью. Материал Методы оценки персонала от МТП поможет разобраться во всех тонкостях данного вопроса.Зверніть увагу:

Добавить комментарий