Новий кросовер CX4

Квітень 2, 2013

Новий кросовер CX4

Ось і з ’ явився довгоочікуваний Женевський автосалон, на радість всім автолюбителям планети. На цьому мотор шоу традиційно показують моделі автомобілів призначені для європейських покупців. Адже американські і японські водії досить серйозно відрізняються від європейців, які вважають за краще компактні міські, економічні та екологічні автомобілі.

Тому японський концерн, саме в Женеві вирішив презентувати свій новий компактний кросовер Сузукі СХ4 2014, який відповідає самим вимогливим смакам європейських споживачів. Автомобіль досить компактний, економічний і екологічний, а так само дуже добре укомплектована, одна панорамний дах чого коштує. Крім того, виробник націлений отримати 5 зірок за Euro NCAP. Адже питання безпеки, для сучасних європейців, відіграють важливу роль при виборі автомобіля.

Новий кросовер CX4 зроблений на платформі ще більш компактного Suzuki Swift. Однак габарити новинки перевершують як свого прабатька, так і попереднє покоління моделі. Новий кросовер тепер довший на 165 мм, в результаті розмір склав пристойні 4,3 метра. Базу теж збільшили до 2,6 метра. Тобто у салоні стало просторіше.

Важливий момент для будь-якого кросовера, це дорожній просвіт. На європейський ринок Сузукі буде поставляти модифікацію з дорожнім просвітом у 17 сантиметрів, спеціально для Росії кліренс збільшать до 18 сантиметрів. Безсумнівно адаптація стане в нагоді при пересуванні по нашим хвацьким дорогах. До речі, в Росії Suzuki з’явиться лише до грудня. У Європі продажі почнуться раніше.

Що ж до силових агрегатів, то їх буде два. Бензинові і дизельні двигуни мають абсолютно однаковий об’єм і потужність, 1,6 літра , плюс 118 кінських сил, але різниця все ж є. Дизельний двигун має 320 Нм крутного моменту, тоді як бензиновий мотор в два рази менше, всього 156 Нм.

Для того чтобы сделать ремонт на высоком уровне и при этом не потратить много денег лучше всего покупать товары на сайте http://oxidom.com/ тут вы найдете не только качественные и не дорогие лаки но и многие другие материалы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий