Новий монітор від ASUS

Жовтень 27, 2011

Новий монітор від ASUS

Зустрічайте новий монітор від компанії ASUSTeK, модель VG278H оснащена панелью в 27 дюймів з світлодіодним підсвічуванням і з підтримкою нової технології стереоскопічного зображення NVIDIA 3D Vision 2 з функцією NVIDIA 3D LightBoost.
У цього монітора надзвичайно малий час відгуку (2 мс) і подвоєна частота оновлення екрану (120 Гц) це забезпечує досить високу якість зображення.
Монітор ASUS VG278H підтримує другу версію технології NVIDIA 3D Vision і, зокрема, 3D LightBoost, покликану вдвічі підвищити загальну яскравість екрану в 3D-режимі, а також забезпечити поліпшену передачу кольору. Окуляри 3D Vision другого покоління відрізняються від попередньої моделі збільшеним розміром лінз і більш ергономічною формою.


Крім того,доступне регулювання кута нахилу вбудованого в монітор інфрачервоного передавача 3D Vision, а для запобігання впливу перешкод інших електронних пристроїв є можливість вибору одного з трьох режимів работи. Високу якість зображення монітора VG278H забезпечує технологія Trace-Free II. Данна технологія передбачає подвоєну частоту оновлення екрану (120 Гц) і малий час відгуку (в середньому 2 мс при перемиканнях між півтонами). Для комфортної роботи за комп’ютером необхідно, щоб параметри монітора відповідали поточному рівню освітлення і запущеному додатку.
Тому VG278H дозволяє швидко перемикатися між шістьма варіантами настройки, кожен з яких підходить для конкретної ситуації (наприклад, для ігор, для роботи в нічний час, для перегляду фотографій і т.д.). Також варто відзначити ергономічну підставку з можливістю гнучкого регулювання кута нахилу, повороту і висоти екрану.Для підключення до ПК монітор оснащений входами DVI-D і D-Sub, а порт HDMI 1.4 дозволяє підключити до пристрою ігрову консоль або плеєр Blu-ray.Зверніть увагу:

Добавить комментарий