Новий ноутбук Lenovo E49 ідеальний для роботи

Жовтень 31, 2012

Новий ноутбук Lenovo E49 ідеальний для роботи

Фірма Lenovo представила новий ноутбук Lenovo E49 для корпорацій, державних організацій і освітніх установ. Вартість новинки в стандартній комплектації складає від 12000 руб.. Модель вже доступна для замовлення через офіційних представників Ленів і на сайті виробника.

Lenovo E49 оснащується двоядерними процесорами Intel Intel core останнього покоління й підтримує технологію NVIDIA Оптімус, яка активує високоякісну графіком лише в міру потреби, дозволяючи економити заряд акумулятора. Крім цього, в моделі реалізовані технології Enhanced Experience 3.0 (EE3.0) і RapidBoot HDD Accelerator, завдяки чому ноутбук швидко завантажується і демонструє високу продуктивність.

Lenovo E49 оснащується інтерфейсами USB 3.0 і Thunderbolt для швидкісного обміну даними з зовнішніми пристроями. Модель обладнана водонепроникної клавіатурою і 14-дюймовим монітором з антибліковим покриттям, що забезпечує кут огляду 180 градусів.

Ноутбук сейчас стал одним из лучших помощников в бизнесе и если вы обнаружили что ваш ноутбук греется и зависает то советую не тянуть время и обратиться за советом к квалифицированным специалистам которые быстро протестируют девайс и смогут спасти вас от поломки ноутбука и потери столь ценных данных.



Зверніть увагу:

Добавить комментарий