Новий планшет від Toshiba Thrive 7 Tablet

Вересень 28, 2011

Новий планшет від Toshiba Thrive 7 Tablet

Нещодавно компанією Toshiba було офіційно анонсовано планшет під назвою Thrive 7 Tablet.
Данна модель як можна здогадатися з назви, оснащена 7-дюймовим сенсорним дисплеєм 1280 x 800 пікселів (перший планшет Toshiba Thrive, випущений влітку, був 10,1-дюймовим) і виконаний в тому ж стилі, що і перший, невдалий, Thrive.


Цікаво, що зовсім недавно, на виставці IFA 2011,компанія анонсувала набагато цікавішу модель Toshiba AT200. Можливо, вона так і буде розвивати дві лінійки – “простіше” і “красивіше”.
Toshiba Thrive 7 Tablet побудований на двоядерному процесорі NVIDIA Tegra 2 і працює під управлінням операційної системи Android 3.2.
Новинка буде пропонуватися у двох конфігураціях: з 16 і 32 ГБ вбудованої пам’яті. У планшета також передбачено відразу дві вбудовані камери – 5 Мп на задній панелі зі світлодіодним спалахом і 2 Мп фронтальна камера, є гіроскоп, GPS приймач, бездротові адаптери Wi-Fi і Bluetooth,плюс порти Mini USB і Micro HDMI і слот для карт пам’яті формату MicroSD.

Товщина пристрою становить близько 11,9 мм, а вага – 400 грамів. Планшет може отримувати доступ до каталогу додатків Android Market. Випуск Toshiba Thrive 7 Tablet запланований на грудень, офіційна вартість поки не оголошена, але,за словами представника компанії журналістам, вона стартує від “менш ніж $ 400”.

С появлением интернета стало намного легче найти информацию по свободным ваканциям, например Вы находитесь в Запорожье и Вас интересует информация о работе в Запорожье водителем, загляните на сайт www.rekrut.in.ua !Зверніть увагу:

Добавить комментарий