Новий РАВ4 2013

Квітень 2, 2013

Новий РАВ4 2013

Новий РАВ4 2013 модельного року мрія будь-якого автомобіліста. По-перше, це неперевершена якість Toyota, плюс кросовер. За підсумками 2012 року в Росії продано 27166 автомобілів RAV4. Кросовер увійшов до трійки найпопулярніших машин Toyota, разом з Toyota Camry та Corolla .

Однак, якщо Камрі завдяки вітчизняної збірки стала доступнішою і рівень продажів за останній рік виріс на 60%, то популярний кросовер Toyota RAV4 продаватися краще не став. Зниження цін на цю машину зробило б модель справжнім бестселером. Будемо сподіватися, що японці налагодять складання кросовера на своєму новому виробництві у Владивостоці, де вже сьогодні збирають Land Cruiser Prado. До речі, в минулому році було продано 17186 Прадо. У Владивостоку планую щорічно збирати по 25 тисяч цих моделей. Чому б не налагодити складання Рав4 в Росії і не знизити ціни!?

Не будемо відволікатися на дозвільні міркування, повернемося до нашого оновленому RAV4, який став ще більш цікавим для споживачів. Головне достоїнство будь-якого кросовера це дорожній просвіт, у нового РАВ4 він збільшений з 180 до 197 мм. Внутрішні об’єми теж збільшилися, наприклад багажне відділення тепер 547 літрів, однак у російському варіанті буде повноцінне запасне колесо, тому реальний об’єм багажника для наших споживачів складе 506 літрів.

Для всех любителей иностранных языков есть хорошая новость теперь для вас доступны профессиональные курсы немецкого на которых вы сможете отшлифовать свой язык и стать намного более развитым человеком!Зверніть увагу:

Добавить комментарий