Новий смартфон LG CX2 вийде під назвою 3D MAX

Лютий 16, 2012

Новий смартфон LG CX2 вийде під назвою 3D MAX

Кілька днів тому в глобальній мережі з’явилася інформація про новий смартфон компанії LG – LG CX2. Разом з інформацією про новинку, можна було побачити і ексклюзивні фото цього пристрою. Як стверджують анонімні джерела, смартфон LG CX2 є попередником LG Optimus 3D.

Є припущення, що смартфон LG CX2 буде обладнаний процесором кращим, ніж його попередник LG Optimus 3D. Крім того, новинка стане володарем відмінного дисплея, тонкого корпусу і багатьох варіантів підключення (включаючи і NFC). Працювати смартфон LG CX2 буде під управлінням ОС Android Gingerbread.

Існує припущення, що смартфон LG CX2 буде представлений під назвою LG 3D MAX або ж Optimus 3D MAX. Переконатися у достовірності цієї інформації, можна буде на майбутній всесвітній виставці мобільних технологій, яка пройде в кінці лютого цього року в Іспанкою Барселоні.

Місто Львів одне з найцікавіших в Україні, якщо Вас цікавить відпочинок у Львові завітайте на популярний портал www. vorobus.com – тут ви зможете найти корисну інформацію про це місто.Зверніть увагу:

Добавить комментарий