Новий смартфон Sony Ericsson Live with Walkman

Серпень 22, 2011

Новий смартфон Sony Ericsson Live with Walkman

Компанія Sony Ericsson анонсувала Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) – смартфон на платформі Android 2.3 Gingerbread.
Цей смартфон за заявою компанії, пропонує новий спосіб прослуховування музики разом із друзями. Насправді мова йде про два стереодинаміки,які разом з технологією xLOUD від Sony покликані зробити звучання апарата надзвичайно потужним.

З інших музичних можливостей новинки варто відзначити FM радіо з RDS і функцію TrackID – ідентифікація композиції як на радіо, так і в медіаплеєрі.
Sony Ericsson Live with Walkman дозволяє отримати доступ до додаткової інформації про виконавця: кліпами, біографії, текстам пісень та багато чому іншому.

Також в апараті реалізована інтеграція з Facebook, яка дає швидкий доступ до можливостей соцмережі з найбільш часто використовуваних програм: фотогалерея,музичний програвач, телефонна книга і календар.

З точки зору форм-фактора новинка являє собою моноблок з 3,2-дюймовим сенсорним дисплеєм і без клавіатури, вона оснащена 5 Мп камерою з функцією відеозапису 720p.
Придбати цей смартфон на нашому ринку можна буде в четвертому кварталі 2011 року в двох колірних рішеннях – чорному і білому.Зверніть увагу:

Добавить комментарий