Новинки ігрового світу

Грудень 16, 2012

Новинки ігрового світу

Фірма 1С-Софт Клаб представляє свіжий трейлер до гри Divine Divinity: Народження легенди від студії Larian.

У трейлері можливо оцінити якість російської локалізації, в якій, на відміну від оригіналу, діалоги персонажів озвучені повністю.

Детально пророблений віртуальний світ, безліч квестів, тис. монстрів, гнучка система розвитку героя, відмінний гумор і захоплюючий сюжет, що розгортається в чарівному королівстві, – все це і є “”Divine Divinity: Народження легенди””. Від будь-якого вашого рішення і вибору тут залежить не лише спосіб і результат виконання завдання, але і те, які події відбудуться у світі-за скоєні вашим персонажем вчинків і які квести стануть доступні в майбутньому.

4 грудня 2012 р був відкритий російськомовний сайт масштабної рольової гри Mass Effect 2, яка в РФ надійде в продаж 28 січня 2012 р. Обіцяється переклад на російську мову. На сайті можна знайти самі останні новини про гру, прочитати інформацію про персонажів, подивитися відеоролики і скріншоти, завантажити шпалери для робочого столу.

Зібравши загін з найбільш видатних особистостей і найзапекліших головорізів галактики, ви поведете їх на небезпечне завдання, щоб з’ясувати причину зникнення людей в галактиці. Успіх операції залежить від особистих і професійних якостей бійців загону та їх відданості спільної мети.

Многие модницы часто задавались вопросом а где взять качественную одежду и где пошить платье которое будет сидеть на вас идеально? Ответ простой – обратитесь в ателье по пошиву одежды тут вам предложат самые интересные дизайны и сделают одежду которая будет идеально сидеть на вас!Зверніть увагу:

Добавить комментарий