Новинки виставки CES 2012

Грудень 16, 2012

Новинки виставки CES 2012

На виставці CES 2012, яка проходила в Лас-Вегасі з 10 по 13 січня 2012 р, фірма Ленів представила 2 міні-ноутбука – Ленів ИдеаПад S200 і Ленів ИдеаПад S206. Обидві моделі виконані в корпусі товщиною 20,7 mm, обладнані монітором діагоналлю 11,6 дюйма і важить 1,3 кг.

Модель Ленів ИдеаПад S200 оснащена двоядерним процесором Intel Atom і твердотілим накопичувачем SSD ємністю до 32 Gb, а модель Ленів ИдеаПад S206 поставляється з двоядерним процесором АМД. Час автономної роботи ноутбуків становить до 4 годин.

Новинки обладнані вбудованим веб-камерою 0,3 Mpx і модулем Вай-Фай 802.11b/g/n, а в деяких модифікаціях Є також модуль Bluetooth 3. Міні-ноутбуки дозволяють виходити в Інтернет за лічені сек., а функція Ленів Quick Start дає шанс запускати найпростіші програми без завантаження ОС

Фірма Фаматек випустила нову версію безкоштовною мережевий утиліти Advanced IP Scanner для сканування комп ’ ютерних мереж різних розмірів на базі Windows. Крім інформації про комп’ютерах, нова версія утиліти дозволяє знайти і отримати доступ до загальних папок, HTTP, HTTPS і FTP.

Advanced IP Scanner 2.0 дозволяє здійснювати віддалене вимикання одного або відразу декількох комп’ютерів мережі, а також віддалене включення систем, що підтримують технологію-Wake On-LAN. Крім цього, утиліта може знаходити комп’ютери, на яких встановлено ЗА Radmin Server, і підключатися до них у режимах управління, обміну файлами, Telnet і ін. Свіжий метод сканування на основі ARP забезпечує більш ніж повні і точні результати. Зміни торкнулися і користувальницького інтерфейсу, який був повністю переписаний і став набагато зручніше.Зверніть увагу:

Добавить комментарий