Новини від компанії Google

Листопад 14, 2011

Новини від компанії Google

Керівництво найвідомішої пошукової системи Google надіслало листівки з запрошенням на урочисту зустріч яка відбудеться 16 листопада. Початок події намічено на другу годину дня за часом тихоокеанського узбережжя у Лос-Анджелесі. Цікаво що листівках не було вказано який саме продукт або сервіс буде оприлюднено на зустрічі.Але як натяк був подан вислів “These Go to Eleven” з фільму “This Is Spinal Tap” знятого у 1984 році. Скоріш за все мова піде про програму яка надає доступ до «хмарного» музичного сервісу для операційної системи Android

На даний момент сервіс Google Music працює на операційній системі Android в режимі бета-версії з багатьма обмеженнями. Цілком можливо що на організованому закладі буде представлена повна версія цього сервісу. Можливо відкриються нові функції сервіса – можливість придбати улюблені треки з величезного асортименту музики, і звичайно ж очікувана інтеграція сервісу в мережу Google + яка надасть можливість прослуховувати пісні в мережі та ділитися музикою з друзями. Звичайно на даний момент це лише здогадки, але через декілька днів будемо мати інформацію про всі події зустрічі.

Информацию про кинопалац Украина Ровно, и другие заведения этого славного города вы найдете в каталоге города по адресу www.rivne.euЗверніть увагу:

Добавить комментарий