Новини від компанії Notion Ink

Вересень 20, 2011

Новини від компанії Notion Ink

В офіційному веб-журналі компанії Notion Ink появився допис про те, що оновлення операційної системи Android до Ice Cream Sandwich для її планшета піде в листопаді, тоді як офіційний реліз платформи відбудеться наприкінці жовтня. Нагадаємо, планшет від індійської компанії Notion Ink називається Adam. Він побудований на двоядерному процесорі NVIDIA Tegra 250 і оснащений 10,1-Дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів і підтримкою multi-touch. При цьому, опціонально дисплей може бути не звичайним LCD, а Pixel Qi, здатним працювати в трьох різних режимах для більшого енергозбереження.

Довольно таки полезная вещь для владельцев авто – видеорегистраторы, одни из самым популярных на сегоднишний день регистраторов это Visiondrive. Приобрести их Вы сможете на данном сайте.

Планшет Notion Ink Adam був анонсований на Mobile World Congress ще в лютому 2010 року,а вийшов наприкінці минулого – початку цього року. І ось тепер стало відомо, коли для цього пристрою буде доступне оновлення операційної системи до версії Ice Cream Sandwich. Можна припустити, що й інші мобільні пристрої почнуть отримувати це оновлення приблизно в ті ж терміни.
Крім того, на сайті компанії Notion Ink зазначено,що найкращою апаратною платформою для Android Ice Cream Sandwich є TI OMAP й пристрої на базі цих чіпів отримають оновлення раніше, ніж на основі NVIDIA Tegra.Зверніть увагу:

Добавить комментарий