НР представила нові рішення для зберігання даних

Листопад 14, 2012

НР представила нові рішення для зберігання даних

Фірма НР представила нове З НР Peer Motion для систем зберігання даних НР LeftHand і НР 3PAR Storage Systems. Нове рішення дозволяє переносити робочі навантаження між дисковими системами в віртуалізованих і хмарних обчислювальних середовищах без переривання роботи додатків.

НР Peer Motion забезпечує шанс однорангового федерирования систем зберігання даних, починаючи від віртуальних мереж зберігання даних SAN і закінчуючи дисковими масивами середнього і старшого класу. Рішення дозволяє перерозподіляти робочі навантаження за допомогою механізмів федерирования і в залежності від змін в многопользовательском оточенні. Федеральний механізм Thin Provisioning прозоро для додатків переносить дані на вільні системи зберігання, тим самим скорочуючи потреби в придбанні додаткових потужностей.

Додатково до цього, НР представила нові системи зберігання НР P10000 3PAR Storage System V400 і V800 (НР 3PAR V-Class) для центрів обробки даних. Нові системи дозволяють надавати IT у вигляді сервісу (IaaS) в приватних і публічних хмарних середовищах. Вони здатні одночасно підтримувати змішані, непередбачувані і багатокористувацькі навантаження на одному дисковому масиві.

В нових системах застосовується спеціалізована інтегральна мікросхема НР 3PAR Gen4 ASIC, яка забезпечує консолідацію динамічно змінних робочих навантажень без потреби ручного розподілу різних завдань по областях системи зберігання. Мікросхема підтримує автоматичне балансування розміщення даних на масиві при додаванні нових ресурсів, що сприяє підвищенню продуктивності та доступності для всіх томів системи зберігання даних.

Масив НР 3PAR V-Class дозволяється застосовувати всю доступну ємність і уникнути покупки додаткового відстані. Завдяки новій технології Nano Reclamation система здатна ефективно визначати і вивільняти вільний дисковий простір у міру того, як дані записуються і видаляються. Механізм віддаленої реплікації даних розпізнає невикористаний простір, знижує потреби в пропускної здатності і в необхідної ємності віддаленого дискового масиву.

Технологія НР 3PAR V-Class лежить в основі нових рішень НР VirtualSystem і НР CloudSystem, об’єднуючих обладнання сервіси. Вони почнуть продаватися в поточному році, а система зберігання даних НР P10000 3PAR Storage System вже доступна за стартовою ціною €200 000.

“”Традиційні системи зберігання даних, спроектовані 20 років тому, не розраховані на динамічні середовища IaaS. Це призводить до того, що компанії змушені застосовувати дорогі і не завжди ефективні методи віртуалізації, – говорить Кріс Джонсон (Chris Johnson), віце-президент підрозділу НР Storage в регіоні EMEA. – Механізми федерирования, вбудовані в рішення НР Converged Storage, здатні працювати в умовах динамічної і важко передбачуваною навантаження багатокористувацьких середовищ. Вони допомагають знизити витрати, спростити адміністрування і забезпечити необхідний рівень обслуговування в ЦОД

Любите смотреть фильмы в режиме онлайн? В таком случае обратите внимание на популярный сериал теория большого взрыва онлайн кураж – его можно посмотреть в очень хорошем качестве на сайте kino-dom.tv – так же тут вы найдете большое количество интересных и популярных фильмов и сериалов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий