НР представила новинки для бізнесу і торгівлі

Листопад 11, 2012

НР представила новинки для бізнесу і торгівлі

Фірма НР представила нові рішення для бізнесу. Серед представлених новинок – тонкий клієнт, дисплеї й робочі станції.

Тонкий клієнт НР t410 All-in-One (AiO) Smart Zero підтримує живлення через Ethernet завдяки технології Ван Wire (один дріт). Пристрій оснащений 18,5-дюймовим монітором і завдяки ARM-процесору відрізняється низьким енергоспоживанням (13 Вт). Мікропроцесор з вбудованою цифровою обробкою сигналів робить можливим відтворення повноекранного відео в режимі HD, а також комплексної графіки та мультимедіа. Технологія Auto-sensing дозволяє автоматично підключатися до Мережі і миттєво знаходити існуючі системи віртуалізації робочих місць – Сайтрикс, Майкрософт або VMware.

Сенсорний комп’ютер НР RP7 призначений для застосування на підприємствах роздрібної торгівлі та може використовуватися для цифрової реклами або роботи автоматизованого кіоску. Надійний термінал робить його стійким до складних умов експлуатації. Модель може працювати зі стендом або без нього чи вбудовуватися в стіл для касового терміналу. Новинка також поставляється з поширеним кріплення VESA і в конфігураціях, що передбачають монтаж на стіні або на столі.

НР RP7 комплектується 15 – або 17-дюймовим сенсорним монітором, захищеним від вологи і бруду. Для роздрібних магазинів може бути встановлений опціональний модуль зчитувача магнітної стрічки, веб камера або дактилоскопічний сенсор, а також дворядковий або 10-дюймовий дисплей покупця, що створює додаткове місце для розміщення реклами.

Сенсорні дисплеї НР L6015tm Retail (15 in). і НР L6017tm Retail (17 in). мають ємнісними проекційними екранами з підтримкою Multi-Touch. Несенсорный 10-дюймовий монітор НР L6010 Retail підходить для анонсів та реклами, а також може бути вбудований в точку збуту в якості дисплея для покупця.

Нові робочі станції НР Z220 призначені для роботи з різними додатками, застосовуваними при редагуванні відео, роботі з САПР, архітектурному проектуванні (АЕС), навчанні, а також у сфері охорони здоров’я і в роботі держорганів. Комп’ютери пропонуються або в конвертируемом корпусі mini tower-(CMT), або в компактному форм факторі SFF.

Мобільна робоча станція HP EliteBook 8770w обладнана монітором діагоналлю 17,3 дюйма і призначена для професійних графічних додатків. Портативна робоча станція HP EliteBook 8570w комплектується професійним графічним адаптером і монітором діагоналлю 15,6 дюйма. Ноутбук HP EliteBook 8470w оснащується графічною підсистемою класу робочих станцій і монітором діагоналлю 14 in..

Тонкий клієнт НР t410 All-in-One Smart Zero, сенсорний комп’ютер НР RP7, дисплеї НР L6015tm, НР L6017tm і НР L6010 для роздрібної торгівлі будуть доступні восени 2012 р. Робочі станції НР Z220 і ноутбуки HP EliteBook серії w очікуються у продажу влітку 2012 р.Зверніть увагу:

Добавить комментарий